Live Nation Polska

Justin Timberlake wróci do Polski

Amerykański wokalista i aktor wystąpi 26 lipca w krakowskiej Tauron Arenie.

Bilety na wszystkie nowo ogłoszone daty trafią do sprzedaży w piątek, 1 marca 2024 r. o godz. 10:00 na justintimberlake.com

Poza ogłoszeniem dodatkowych dat na trasie koncertowej, ten wielokrotnie nagradzany artysta zaprezentował także swój najnowszy utwór "Drown" wydany przez RCA Records - kliknij TUTAJ, aby posłuchać. Tekst piosenki napisali: Timberlake, Louis Bell (Taylor Swift, Post Malone), Henry Walter, Amy Allen, Kenyon Dixon, a wyprodukowali ją: Timberlake, Louis Bell i Cirkut (Maroon 5, The Weeknd).

Trasa koncertowa obejmuje obecnie 67 występów na całym świecie od kwietnia do grudnia bieżącego roku. W Ameryce Północnej wyprzedano już 22 koncerty, a na występy w USA sprzedano ponad 550000 biletów.

Podczas koncertów artysta zaprezentuje swoje najnowsze utwory z nadchodzącego albumu "Everything I Thought It Was", takie jak: "Selfish" czy najnowszy singiel "Drown". Nie zabraknie również najpopularniejszych piosenek, które powstały w trakcie jego wieloletniej kariery. Szósty studyjny album artysty ukaże się 15 marca, a można go zamówić w przedsprzedaży TUTAJ.

W zeszłym miesiącu Timberlake wydał swój singiel i teledysk "Selfish", który zdobył ponad 57 milionów odtworzeń na całym świecie i ponad 14 milionów wyświetleń na YouTube. Justin Timberlake wystąpił również jako gość specjalny w programie NBC Saturday Night Live, gdzie wykonał zarówno "Selfish", jak i "Sanctified", który powstał we współpracy z Tobe Nwigwe.

Polityka prywatnościWebsite by p3a