Winiary Bookings / foto: Matteo Fabbiani

Lord Of The Lost na dwóch koncertach w Polsce

Czołowi przedstawiciele mrocznej sceny rockowej - Lord Of The Lost wyruszają w trasę koncertową! W ramach „TOVR NOIR” zagrają 21 marca w warszawskiej Progresji oraz 22 marca w krakowskim klubie Studio.

Lord Of The Lost, po niemal 16 latach działalności muzycznej, pozostają jedną z najbardziej rozpoznawalnych niemieckich formacji, balansując na granicy metalu, industrialu i gotyckiego rocka. Na koncie mają już między innymi trasę z Iron Maiden, szerokie uznanie zdobyli jednak dopiero dzięki wydanemu w 2021 roku albumowi “Judas” oraz występie na Eurowizji 2023 z utworem „Blood & Glitter”.

W sierpniu tego roku wydali pierwszą część od dawna zapowiadanej trylogii “OPVS NOIR” (II część zaplanowana jest na grudzień 2025, III na kwiecień 2026). Jest to dopiero zapowiedź potężnego show, które zaplanowane jest na zbliżającej się ich trasie koncertowej. Jak sami zapowiadają, trasa oprócz nowych numerów, ma również obejmować klasyki z ich kilkunastoletniej kariery - wszystko tak, by jak najlepiej oddać ich mroczny klimat na koncercie.

LORD OF THE LOST

21.03.2026 / Warszawa, Progresja

22.03.2026 / Kraków, Klub Studio

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w piątek, 5 września o godzinie 12:

https://bit.ly/LORD_OF_THE_LOST_WWA

https://bit.ly/LORD_OF_THE_LOST_KRK

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Eventim, Ebilet, Ticketmaster

Polityka prywatnościWebsite by p3a