Universal Music Polska

Rosalie. w świecie iluzji

Premiera najnowszego numeru Rosalie. pod tytułem „Iluzja” zapowiada intensywny wydawniczy rok. Dalsze plany artystki zostaną ujawnione niebawem.

„Iluzja” to pierwszy singiel zapowiadający solowy albumu Rosalie., który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland. Utwór „Iluzja" wyprodukowała Chloe Martini, która wielokrotnie i z sukcesem współpracowała już z Rosalie. (chociażby przy hitowym coverze „Kiedy Powiem Sobie Dość”).

„(…) Od kiedy zwiedziliśmy kosmos, ja już nie szukam innych miejsc” – śpiewa Rosalie. Nagrodzona Fryderykiem, najbardziej rozpoznawalna polska reprezentantka gatunków soul i r’n’b, wraca z nowym i momentalnie zaszczepia w słuchaczach chwytliwy, niosący się po synthpopowej melodii refren. Do poczucia osadzenia w tu i teraz przywiodły artystkę rozmyślania nad dobrostanem, nad tym jakie towarzyszą mu emocje, i jak ma się to do powszechnie uznawanych ról społecznych.

Polityka prywatnościWebsite by p3a