Newsy

Polyphia zagra w Warszawie
Innowatorzy instrumentalnego rocka Polyphia zagrają 29 listopada w warszawskiej Progresji. Jako goście specjalni pojawią się: Perturbator i RJ Pasin.

U.K.Ć. w "Mętnym Słońcu"
U.K.Ć. to autorski projekt Łukasza „Icanraza” Sarnackiego - muzyka znanego z wielu różnych zespołów takich jak Abused Majesty, Virgin Snatch, Christ Agony, Devilish Impressions, Corruption, Voidfire czy Hermh. Muzyka U.K.Ć. ucieka od szufladkowania, miesza wiele gatunków, nie zamykając się w żadnym.

Dziwna Wiosna w "Światłach Miasta"
„Dziś jestem jak rozpędzona supernowa, złamane serce i roz%&na głowa” – śpiewa Dawid Karpiuk w najgłośniejszym jak dotąd numerze Dziwnej Wiosny.

Black Veil Brides na dwóch koncertach w Polsce
Amerykanie zagrają 30 stycznia w warszawskiej Stodole oraz 4 lutego we wrocławskim A2, gdzie przyjadą z nową płytą “Vindicate”.

TR/ST wróci do Warszawy
TR/ST to projekt muzyczny producenta, wokalisty i artysty Roberta Alfonsa. Już 16 września będzie go można zobaczyć w warszawskim Niebie.

Patrycja Krzyczman wydała "Spływaj"
Szósty singiel zapowiadający debiutancki album Patrycji Krzyczman to pierwszy tekst, jaki kiedykolwiek napisała.

Duet K-2 wydał debiutancki "Dom i TY"
K-2 to nowy projekt Ziemowita Kosmowskiego (Brak, Rendez-Vous) oraz jego małżonki Agaty Poremby-Kosmowskiej.

RPWL na kolejnej trasie po Polsce
Niemiecka gwiazda prog-rocka zawita do Polski w kwietniu 2027 na cztery koncerty.

Relacja: Tom Morello / Warszawa, Stodoła / 09.06.2026
Znany z Rage Against The Machine, Audioslave, Prophets Of Rage gitarzysta Tom Morello zagrał porywający rockowy koncert w warszawskiej Stodole.

Relacja: A Perfect Circle / Warszawa, Torwar / 10.06.2026
Grupa A Perfect Circle, choć istnieje już 27 lat, to dopiero po raz drugi zawitała do Polski. Mało tego, zespół na czele którego stoją gitarzysta Billy Howerdell i wokalista Maynard James Keenan, nie był obecny w Europie od 8 lat.

Agencja Live Nation Polska zaprasza na ciężkie koncerty
Najbliższy sezon koncertowy upłynie pod znakiem intensywnych brzmień, dzięki serii koncertów, które odkryją pełne spektrum współczesnego heavycore’u. Od technicznej maestrii i miażdżących ciężarem sekcji rytmicznych, aż po mroczną, post-hardcore’ową głębię i teksty uderzające z chirurgiczną precyzją – przed nami wydarzenia, które nie biorą jeńców.

Misia Furtak w duecie z Kasią Nosowską
„Nie bój się” jest kolejną zapowiedzią nadchodzącej płyty Misi Furtak, zatytułowanej „Otuchy". Potwierdza unikalny styl artystki - łączący wrażliwy, osobisty tekst z nowoczesnym brzmieniem alternatywnego popu.
