Newsy

OOMPH! na czwartej edycji Warsaw Dark Electro Festival
Niemiecka grupa industrialno-metalowa OOMPH! będzie headlinerem czwartej edycji warszawskiego festiwalu, który odbędzie się 30 marca przyszłego roku w klubie Progresja.

Kasia Moś pokazuje "Dzikie Oczy"
Nowy teledysk zaprezentowała Kasia Moś. W utworze "Wild Eyes" pojawił się gościnnie fiński duet Norma John.

Gorillaz wyda nowy album
29 czerwca ukaże się nowa płyta grupy Gorillaz zatytułowana "The Now Now".

Marcus Miller na jesiennej trasie po Polsce
Słynny amerykański basista Marcus Miller zagra w listopadzie aż pięć koncertów w naszym kraju.

Australijski gitarzysta Plini zagra w Polsce
Plini wystąpi 15 sierpnia w krakowskim klubie Alchemia oraz 16 sierpnia w warszawskiej Hydrozagadce.

Dwa nowe utwory od Lykke Li
Aby umilić fanom oczekiwanie na swoją nową płytę, Lykke Li udostępniła właśnie dwa kolejne utwory z krążka "so sad so sexy".

Kazik w zupełnie nowej odsłonie
Premierowy utwór zespołu Kazik + Zdunek Ensemble zatytułowany "Wojny!".

The KVB zagra w Poznaniu i Warszawie
Brytyjski duet The KVB wystąpi 15 listopada w poznańskiej Meskalinie i 16 listopada w warszawskim Pogłosie.

Steve Rothery Band wróci do Polski
Gitarzysta grupy Marillion, po niezwykle udanym koncercie w Warszawie w 2016 roku, zagra w listopadzie dwa koncerty w Łodzi.

Dubioza Kolektiv na dwóch koncertach w Polsce
Bośniacka Dubioza Kolektiv zagra w październiku w Warszawie i Wrocławiu.

Riverside zapowiada europejską trasę koncertową
12 października w gdańskim klubie B90 rozpocznie się tournee promujące nowy album "Riverside" zatytułowany "Wasteland".

Zmarł Artur Szuba
W niedzielę 27 maja odszedł na zawsze w wieku 51 lat Artur Szuba - muzyk, poeta, lider grup iNNi oraz Szepty i Krzyki. Artur był zaprzyjaźniony z naszym serwisem oraz agencją promocyjną.
