Red Box / Warszawa, Niebo / 21.06.2026

Uwielbiana w Polsce brytyjska grupa Red Box po raz kolejny przyjechała nad Wisłę i wystąpiła w Poznaniu, Krakowie oraz Warszawie. W stołecznym Niebie około 300 widzów wysłuchało nie tylko nowych kompozycji, ale także takie klasyki jak: "For America", "Chenko (Tenka-io)".
Foto: Grzegorz Szklarek




























